Vyberte si z nášho sortimentu

Stavba
Interiér
Záhrada
Náradie

Informujte sa o sortimente
Navštívte našu predajňu

Predaj rodinných domov

Aktuálne naša spločnosť ponúka na predaj rodinné domy s vlastným pozemkom v lokalite Dulova Ves - Čergov. Jedná sa o dva rodinné domy, každý s rozmerom zastavanej ploche cca 120 m2 na pozemkoch cca 500 m2. Uvedené rodinné domy sú ukončené vrátane vonkajších plôch a komunikácii a prístupné sú po riadne ukončenej komunikácii. Rodinné domy sú už skolaudované a sú napojené na všetky inžinierske siete t.j. vodovod, kanalizácia, plyn a elektrika.

Vnútorné priestory rodinných domov sú ukončené maľbami, dlažbami, obkladmi, kúpeľne sú vybavené všetkými zariaďovacími predmetmi, kotol je plynový a ústredné kurenie je v prevádzke a je riešené ako podlahové vykurovanie. Jednotlivé miestnosti sú oddelené osadenými vnútornými dvernými krídlami vrátane drevených zárubni a taktiež je riešené dodatočné presvetlenie priestorov strešnými svetlíkmi.

V exterieri sa nachádza rozľahla terasa s vonkajším komínom - príprava na vonkajší krb.

Bližšie informácie na tel.č.: 0905 263 904, Jozef Šimko.

pp projekt

Spoločnosť stavebniny PP PROJEKT, s.r.o. vznikla v roku 2000 a zaoberá sa predajom stavebných materiálov a službami s tým súvisiacimi, ako je odvoz tovaru, nakladanie tovaru ...

čítať viac

Kontakt

PP Projekt s. r. o.
Rampová 2096/2
080 06 Ľubotice
Slovenská Republika

+421 915 896 267
ppprojekt@ppprojekt.sk
Nájsť na mape

Prihláste sa k odberu
newslettera: