Vyberte si z nášho sortimentu

Stavba
Interiér
Záhrada
Náradie

Informujte sa o sortimente
Navštívte našu predajňu

O nás

Vážení zákazníci, vítame Vás na našej webovej stránke stavebniny PP Projekt s.r.o.

V nasledujúcich informáciách by sme Vás radi oboznámili s históriou našej spoločnosti ako aj ponukou služieb a tovarov, ktoré Vám naša spoločnosť môže poskytnúť.

Spoločnosť stavebniny PP Projekt, s.r.o. vznikla v roku 2000 a zaoberá sa predajom stavebných materiálov a službami s tým súvisiacimi, ako odvoz tovaru, nakladanie tovaru, poradenstvo, cenové ponuky a pod. Spoločnosť taktiež vykonáva stavebnú činnosť a realizuje výstavbu a rekonštrukciu objektov, vonkajších plôch a záhrad.

Okrem štandardného predaja stavebného materiálu poskytujeme aj dopravné služby, t.j. odvoz materiálov vlastnými vozidlami podľa Vašich požiadaviek s možnosťou vyloženia tovaru pomocou hydraulického ramena.

V rámci technickej pomoci pri realizácii stavebnej pripravenosti poskytujeme aj poradenské služby v oblasti špecifikácií jednotlivých druhov materiálov, vypracovania cenových ponúk, ako aj klasické poradenské služby, priamo na predajni stavebnín v Prešove, resp. v spolupráci s obchodnými zástupcami jednotlivých výrobcov a dodávateľov stavebných materiálov aj na jednotlivých stavbách u zákazníka.

K finalizácii interiérov naša spoločnosť ponúka aj predaj a montáž drevených interiérových a exteriérových dverí a zárubní a interiérových a exteriérových obkladov v spolupráci so sesterskou firmou Domino Prešov s.r.o.

Za účelom pokrytia komplexnosti ponuky v oblasti prípravy a realizácie stavebného diela ponúka naša spoločnosť okrem predaja aj zabezpečenie širokej škály stavebných prác.

Podrobnejšie informácie o predávaných výrobkoch, materiáloch a ponúkaných službách nájdete v časti Sortiment a Služby.

Tešíme sa na Vašu návštevu a ďakujeme Vám za prejavený záujem.

Stavebniny PP Projekt s.r.o. Prešov a Domino Prešov s.r.o. - dvere zárubne a obklady.

pp projekt

Spoločnosť stavebniny PP PROJEKT, s.r.o. vznikla v roku 2000 a zaoberá sa predajom stavebných materiálov a službami s tým súvisiacimi, ako je odvoz tovaru, nakladanie tovaru ...

čítať viac

Kontakt

PP Projekt s. r. o.
Rampová 2096/2
080 06 Ľubotice
Slovenská Republika

+421 915 896 267
ppprojekt@ppprojekt.sk
Nájsť na mape

Prihláste sa k odberu
newslettera: