Vyberte si z nášho sortimentu

Stavba
Interiér
Záhrada
Náradie

Informujte sa o sortimente
Navštívte našu predajňu

Strechy

Strešné krytiny

stresne krytiny presov

PLECHOVÉ

d974f42044b54ad1a9b6d3c62084977e.JPG

Blachotrapez
Plechová škridlová krytina je najčastejšie používaná strešná krytina na rodinných domoch a verejných budovách. Vďaka jej výrobnému procesu je možné krytinu strihať na rôznu dĺžku a realizovať tak aj netypické požiadavky s minimálnym množstvom odpadu. Spoločnosť Blachotrapez túto plechovú krytinu ponúka vo viac ako desiatich rôznych farbách s rôznym druhom povlaku. Veľkou výhodou plechovej strešnej krytiny je jej nízka hmotnosť, vďaka čomu nezaťažuje krov a nenarúša stabilitu celej stavby.

Budmat
Škridlová strešná krytiny z plechu je ľahšia ako tradičné krytiny. Nezaťažuje príliš strešnú konštrukciu, čo znamená, že náklady na jej realizáciu sú menšie. Najjednoduchšie a najlacnejšie je nainštalovať tieto krytiny na jednoduché strešné plochy.

ASFALTOVÉ

PARAPETROL
Dodávame všetky typy asfaltových pásov počnúc handrovými lepenkami, asfaltovými pásmi vyrobenými z oxidovaného asfaltu (k hydroizolácii spodnej stavby) až po vysoko kvalitné asfaltové pásy vyrobené z modifikovaného asfaltu s bridlicovým posypom slúžiace k hydroizolácií plochých striech.

Keramické

Tondach
Pálené škridle rakúskej značky Tondach sú vyrobené zo zeme, vody, ohňa a vzduchu a sú vyrobené bez akýchkoľvek chemických prísad. Tento čisto prírodný produkt, t. j. keramická škridla, dosahuje životnosť až 100 rokov vďaka vypaľovaniu pri teplotách nad 1000°C. Medzi jej popredné výhody zaraďujeme nie len samotnú funkčnosť, ale aj zdravotnú nezávadnosť a jednoduchú údržbu.

pp projekt

Spoločnosť stavebniny PP PROJEKT, s.r.o. vznikla v roku 2000 a zaoberá sa predajom stavebných materiálov a službami s tým súvisiacimi, ako je odvoz tovaru, nakladanie tovaru ...

čítať viac

Kontakt

PP Projekt s. r. o.
Rampová 2096/2
080 06 Ľubotice
Slovenská Republika

+421 915 896 267
ppprojekt@ppprojekt.sk
Nájsť na mape

Prihláste sa k odberu
newslettera: