Vyberte si z nášho sortimentu

Stavba
Interiér
Záhrada
Náradie

Informujte sa o sortimente
Navštívte našu predajňu

Steny

Sadrokartón

sadrokarton presov
Ponúkame na predaj sadrokartónové dosky, konštrukcie a prísušenstvo najosvedčenejších značiek:

NORGIPS
Poľská spoločnosť, ktorá je na trhu od roku 1993. Za ten čas sa im výroba rozrástla a momentálne majú v ponuke aj obklady stien, závesné stropné podhľady, komplexné systémy deliacich priečok a dokonca ponúkajú aj rekonštrukcie nevyužitého priestoru v podkroví a suchých podláh. Tieto systémy sa skladajú zo špachtľovacích sadrových zmesí, osadzovacích mált, systémových profilov a samotných sadrokartónových dosiek.

KNAUF
Knauf je spoločnosť s históriou, ktorá siaha až do roku 1932. Dnes je Knauf dodávateľom konštrukčných systémov a stavebného materiálu. Výroba v Nemecku začínala práve sadrokartónmi a neskôr sa k nej pridala aj výroba rôznych sadrových výrobkov a samotná ťažba sadry. V ponuke nájdeme aj produkty pre izoláciu ako napr. minerálne vlny, polystyrén a izolácie na báze dreva a cementu.

Konštrukcie a príslušenstvo k sadrokartónovym stenám a stropom - TOPKRAFT, Stavebné profily, BUDMAT, GUNNEX.

Interiérové a exteriérové obklady

tehly presov
V ponuke našich stavebnín nájdete rôzne betónové a sádrové obklady značky Bruk-bet alebo Semmelrock. Ďalej to môžu byť tehlové pásiky, tehly a rôzne doplnky. Pri týchto požiadavkách najradšej spolupracujeme s partnerom Klinker a nasledujúcimi značkami:

VANDERSANDEN
vandersanden presov

ROBEN
roben presov

Našu širokú ponuku keramických obkladov a dlažieb si môžete pozrieť tu.

pp projekt

Spoločnosť stavebniny PP PROJEKT, s.r.o. vznikla v roku 2000 a zaoberá sa predajom stavebných materiálov a službami s tým súvisiacimi, ako je odvoz tovaru, nakladanie tovaru ...

čítať viac

Kontakt

PP Projekt s. r. o.
Rampová 2096/2
080 06 Ľubotice
Slovenská Republika

+421 915 896 267
ppprojekt@ppprojekt.sk
Nájsť na mape

Prihláste sa k odberu
newslettera: