Vyberte si z nášho sortimentu

Stavba
Záhrada
Interiér
Náradie

Informujte sa o sortimente
Navštívte našu predajňu

Ploty

BRUK-BET
Poľská firma sa okrem plotov zameriava aj na výrobu zámkovej dlažby, terasových platní a schodovým systémom. Vo svojej ponuke má betónové múry a ploty určené aj na estetické skrášlenie záhradnej architektúry.

ploty bruk bet presov

LEIER
Spoločnosť Leier je rakúska spoločnosť, ktorá sa od roku 1970 zaoberá výrobov betónových produktov. Postupne svoju výrobu obohatili aj o výrobu tehál, výrobu zeminy a predaj nehnuteľností.

ploty leier presov

SEMMELROCK
Známy tvorca betónovej dlažby do exteriérov má vo svojej ponuke okrem plotov aj schodové systémy, obrubníky, dlažby a zaujímavé riešenia pre cestnú dopravu.

ploty semmelrock presov

TVAREKO
Slovenská spoločnosť TVAREKO ponúka profesionálne riešenia pre stavbu plotov z ekologických betónových tvárnic. Pôsobia prirodzene a nevyžaduje sa pri nich žiadna dodatočná úprava.

ploty tvareko presov

GARONE
Dlhodobo spolupracujeme aj s východoslovenskou firmou Garone, ktorá sa zaoberá výrobou betónových výrobkov od roku 1998.

ploty garone presov

pp projekt

Spoločnosť stavebniny PP PROJEKT, s.r.o. vznikla v roku 2000 a zaoberá sa predajom stavebných materiálov a službami s tým súvisiacimi, ako je odvoz tovaru, nakladanie tovaru ...

čítať viac

Kontakt

PP Projekt s. r. o.
Rampová 2096/2
080 06 Ľubotice
Slovenská Republika

+421 915 896 267
ppprojekt@ppprojekt.sk
Nájsť na mape

Prihláste sa k odberu
newslettera: