Vyberte si z nášho sortimentu

Stavba
Interiér
Záhrada
Náradie

Informujte sa o sortimente
Navštívte našu predajňu

Hydroizolácie a tmely

Hydroizolácie a tmely
hydroizolacie a tmely presov

SOUDAL

V oblasti hydroizolácie spoločnosť Soudal poskytuje tekuté lepenky, hydroizolačné hmoty, tesniacu maltu, emulzný krém, tesniace fólie a tesniace pásy.

SIKA

Značka SIKA je schopná okrem klasickej ponuky hydroizolačných produktov zabezpečiť aj nadštandardné požiadavky a to napríklad hydroizoláciu:

  • mostov a tunelov,
  • jazierok a bazénov,
  • čiastiarni odpadových vôd a nádrže,
  • priemyselných a polyfunkčných objektov.

PARAPETROL

Firma Parapetrol sa okrem iného zaoberá hydroizoláciou a zatepľovaním plochých striech. V oblasti hydroizolácie sa vyznačujú distribúciou asfaltových hydroizolačných pásov, ktoré sú vyrábané z oxidovaného asfaltu a slúžia na hydroizoláciu spodnej stavby alebo ako podkladové pásy. Pri hydroizolácii plochých striech dodávajú aj modifikované asfaltové pásy vyrábané na báze termoplastického kaučuku s bridlicovým posypom.

STACHEMA

Medzi širokým sortimentom spoločnosti STACHEMA nájdete aj hydroizolácie a hydroizolačné stierky.

Würth

Spoločnosť Würth poskytuje hydroizolaciu pre rôzne typy produktov ako napr. betón, asfaltové membrány, kov, drevo a vláknitý cement a vytvára súvislý vodotesný ochranný štít na bezpečnejšie utesnenie.

pp projekt

Spoločnosť stavebniny PP PROJEKT, s.r.o. vznikla v roku 2000 a zaoberá sa predajom stavebných materiálov a službami s tým súvisiacimi, ako je odvoz tovaru, nakladanie tovaru ...

čítať viac

Kontakt

PP Projekt s. r. o.
Rampová 2096/2
080 06 Ľubotice
Slovenská Republika

+421 915 896 267
ppprojekt@ppprojekt.sk
Nájsť na mape

Prihláste sa k odberu
newslettera: