Vyberte si z nášho sortimentu

Stavba
Interiér
Záhrada
Náradie

Informujte sa o sortimente
Navštívte našu predajňu

Stropné systémy a komíny

Stropné systémy

LEIER
Montované stropné systémy značky Leier sa skladá z nosníkov a vložiek uložených na nosníky a priestor medzi susednými vložkami sa vyplní betónom. Na výber sú rôzne hrúbky a pevnosti stropnej konštrukcie v závislosti od zaťaženia. Pri stavbe rodinných domov je tento strop vhodný pre pivnice a pre oddelenie jednotlivých poschodí, ale aj ako strešná konštrukcia. Tieto montované stropné systémy sú vhodné aj pri výstavbe balkónov a loggie.

TERMALICA
Termalica má vo svojej ponuke husto rebrový strop, ktorý je určený nie len pre verejné stavby a všeobecné staviteľstvo, ale aj na bytovú výstavbu. Tento strop bol naprojektovaný ako nosníkovo-tvárnicový a pri jeho montáži je potrebné zohľadniť vypočítanú prípustnú nosnosť a rozsah. Stropy sa skladajú zo železobetónových nosníkov s rozpätím do 6,30 metrov a tvárnic z výplňového betónu a autoklávovaného betónu.

POROTHERM
Strop Porotherm je polomontovaný keramický stropný systém s rozpätím do 7 metrov. Ide o modernú stropnú konštrukciu, ktorá disponuje výhodami predpätého betónu. Medzi jej základné výhody patrí vysoká únosnosť, minimálne priehyby a subtílne nosné prvky. Systém sa skladá z vencovej tehly, keramickej stropnej vložky a keramických predpätých nosníkov v dĺžke od 1,75 m do 8 m.

Komínové systémy
kominove systemy presov

LEIER
Komínové systémy Leier umožňujú pripojiť rôzne druhy spotrebičo nezávisle od toho, aký druh paliva používate. Môže ísť o plyn, tuhé palivo, drevo, kvapalné palivo alebo dokonca aj o biomasu. V týchto komínových systémoch sú umiestnené špeciálne keramické vložky, ktoré dlhodobo odolávajú pôsobeniu všetkých negatívnych vplyvov. Pri výrobe týchto systémov sa využívajú najmodernejšie technológie v súčinnosti s prírodným materiálom ako je hlina, šamot a minerálne látky.

SCHIEDEL
Keramika Schiedel je povestná svojimi komínovými systémami najmä vďaka jej 60 ročnej tradícii. Vďaka širokej ponuke komínov si môžete vybrať top produkt alebo naopak komín lacný, aj keď s vyššími nákladmi na vykurovanie. Ich keramické tenkostenné vložky sú kruhového výrezu s hladkým vnútorným povrchom. Práve veľmi kvalitná izolácia a správne dimenzovanie zaručujú bezpečný odvod spalín nad strechou, komín bez trhlín a netesností.

pp projekt

Spoločnosť stavebniny PP PROJEKT, s.r.o. vznikla v roku 2000 a zaoberá sa predajom stavebných materiálov a službami s tým súvisiacimi, ako je odvoz tovaru, nakladanie tovaru ...

čítať viac

Kontakt

PP Projekt s. r. o.
Rampová 2096/2
080 06 Ľubotice
Slovenská Republika

+421 915 896 267
ppprojekt@ppprojekt.sk
Nájsť na mape

Prihláste sa k odberu
newslettera: